hamburger icon
close menu icon

Agnieszka Radwańska otworzyła Aga Tenis Apartments

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Agnieszka Radwańska – najlepsza polska tenisistka na kortach tenisowych i na kontraktach reklamowych zarobiła miliony dolarów. Swoją fortunę inwestuje m.in. w nieruchomości. W portfelu ma już apartamenty w Miami, Warszawie, Krakowie, Sopocie i Zakopanem. Tym razem otworzyła obiekt hotelowy – Aga Tenis Apartments w Krakowie.

image
Aga Tenis Apartments ulokowany jest przy ul. Krótkiej 4, niedaleko krakowskiego rynku Starego Miasta. Znajduje się w nim 10 luksusowych apartamentów z częścią wypoczynkową oraz doskonale wyposażoną kuchnią. Wystój każdego z nich stylizowany jest na podobieństwo miasta, w którym tenisistka wygrała turniej. Mamy więc apartament Wimbledon, Miami, Sydney, Pekin, Tokio czy Istambuł – wypełnione również osobistymi pamiątkami i oryginalnymi gadżetami sportowymi.

 

Ponadto goście mogą zrelaksować się w prywatnej grocie solnej i sali fitness wyposażonej w najnowszy sprzęt treningowy. W obiekcie serwowane jest śniadanie kontynentalne.

 

Koszt doby hotelowej w apartamencie typu „Superior” dla dwóch osób bez wyżywienia to około 500 złotych, natomiast za apartament Deluxe z prywatną sauną 690 zł.


Zdjęcia pochodzą z portalu rezerwacyjnego Booking.com

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda