hamburger icon
close menu icon

Barceló otwiera swój pierwszy hotel na Azorach

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Grupa Hotelowa Barceló ogłosiła otwarcie swojego pierwszego hotelu na Azorach i jedynego hotelu pięciogwiazdkowego na wyspie Terceira. Dzięki temu 130-pokojowemu obiektowi grupa wzmacnia swoją obecność w Portugalii, gdzie od 2018 roku prowadzi Allegro Madeira.

image

Barceló Angra Marina to nazwa pięciogwiazdkowego hotelu położonego w centrum Angra do Heroísmo, stolicy wyspy Terceira (Azory), miasta, które w 1983 roku zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Ten 130-pokojowy hotel wychodzi na morze i dysponuje centrum odnowy biologicznej ze spa oraz zapleczem fitness. Jego udogodnienia obejmują kryty basen, saunę, łaźnię turecką i fontannę lodową.

Oferuje również dania kuchni lokalnej i międzynarodowej w restauracji Monte Brasil oraz koktajle i drinki w barze Bahia. Na dziewiątym piętrze hotelu znajduje się 400 mkw powierzchni do organizacji imprez i spotkań, na piątym piętrze znajduje się sala konferencyjna o powierzchni 180 mkw, a na czwartym są sale o różnej pojemności.

Barceló Angra Marina to pierwszy i jedyny pięciogwiazdkowy hotel na wyspie Terceira i drugi hotel sieci zarządzany w Portugalii po otwarciu w 2018 roku Allegro Madeira wyłącznie dla dorosłych, położonym zaledwie kilka minut od centrum Funchal na wyspie Madera.
REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda