hamburger icon
close menu icon

Cristiano Ronaldo otwiera hotel w Nowym Jorku

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Cristiano Ronaldo, portugalska supergwiazda piłki nożnej, sprowadził swoją rozwijającą się sieć hoteli do Stanów Zjednoczonych, otwierając Pestana CR7 na Times Square w Nowym Jorku. Jest to jego pierwszy hotel poza Europą.

image

Ten 176-pokojowy hotel położony jest na West 39th Street, między 8 a 9 Aleją, w pobliżu dzielnicy Hudson Yards oraz nowojorskiego centrum kongresowego (Javits Center).

Wszystkie pokoje wyposażone są w ekspresy do espresso, lodówki, porty USB, telewizor HD i Wi-Fi. W Seven Bar & Restaurant serwowane są zdrowe potrawy kuchni międzynarodowej i portugalskie przekąski. Goście na wielu ekranach mogą śledzić różne wydarzenia sportowe. Do ich dyspozycji są również centrum fitness i sale bankietowo-biznesowe. Ceny pokoi w hotelu kształtują się od 117 dolarów za noc.

Koncepcja lifestylowej marki Pestana CR7 („7” to numer na koszulce Ronaldo) narodziła się w 2016 roku w wyniku współpracy portugalskiej grupy hotelowej Pestana i Cristiano Ronaldo. Nowojorski hotel CR7 dołączył do działających już obiektów marki na Maderze, w Lizbonie i Madrycie. W planach na 2023 r. jest również hotel w Manchesterze niedaleko Piccadilly Gardens.

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda