hamburger icon
close menu icon

Doubletree by Hilton planuje sześć nowych hoteli w Europie

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Hilton ogłosił ekspansję swojej marki Doubletree w Europie, z sześcioma obiektami we Włoszech, Francji, Rumunii, Węgrzech, Holandii i Niemczech.

image

Trzy hotele zostały otwarte w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w tym 90-pokojowy Doubletree by Hilton Sittard w Holandii, który mieści się w zabytkowym budynku i oferuje całodzienną restaurację francuską oraz bar znajdujący się w dawnym budynku kaplicy.

Doubletree by Hilton Hannover Schweizerhof również został otwarty w grudniu 2021 r. W skład 200-pokojowego obiektu wchodzi restauracja bistro i bar, 880 m2 powierzchni konferencyjnej oraz zaplecze wellness i spa.

To otwarcie jest następstwem debiutu marki Doubletree w Niemczech zeszłego lata, wraz z odsłonięciem Doubletree by Hilton Frankfurt Niederrad – przekształcenia dawnego Innside by Melia Frankfurt Niederrad.

Tymczasem w zeszłym miesiącu otwarto także Doubletree by Hilton Lyon Eurexpo, pierwszą nieruchomość marki we Francji. Hotel położony jest na terenie parku technologicznego Saint-Priest, w pobliżu centrum wystawowego Lyon Eurexpo, który oferuje 141 pokoi, cztery sale konferencyjne oraz centrum fitness.

Przyszłe otwarcia obejmują Doubletree by Hilton Milan Malpensa Solbiate Olona, z otwarciem zaplanowanym na kwiecień i będzie oferować 246 pokoi oraz siedem sal konferencyjnych. Obiekt dołączy do siedmiu innych hoteli Doubletree działających obecnie we Włoszech.

W dalszej perspektywie Hilton otworzy swój pierwszy hotel Doubletree na Węgrzech w 2023 roku, otwierając Doubletree by Hilton Budapest Buda Hills Hotel and Residences w stołecznej dzielnicy Posingermajor, a w 2024 roku grupa otworzy również swój pierwszy hotel w rumuńskim mieście Brasov z takimi atrakcjami, jak podniebny bar i kasyno.

Początkowo z marką skoncentrowaną na Stanach Zjednoczonych, Hilton otworzył swój pierwszy Doubletree w Wielkiej Brytanii w 2008 r., a obecnie posiada ponad 120 hoteli w całej Europie. Kolejne 37 obiektów ma zostać otwarte w ciągu najbliższych pięciu lat.

Źródło: Business Traveller

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda