hamburger icon
close menu icon

Hilton odkrywa nową markę – Spark by Hilton

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Hilton zapowiedział wprowadzenie na rynek Spark by Hilton – najnowszej marki w swoim portfolio. Po licznych badaniach korporacja zdecydowała się na wypełnienie przestrzeni w branży, tworząc nową opcję hoteli w klasie ekonomicznej premium, aby zaspokoić potrzeby ludzi poszukujących wartości, jakości i spójności. Obecnie na różnym etapie rozwoju realizowanych jest już ponad 100 umów na Spark by Hilton.

image

Spark by Hilton zapewnia prosty, niezawodny i komfortowy pobyt dla każdego gościa, a wszystko to w przystępnej cenie. Dla deweloperów Spark by Hilton wykorzystuje innowacyjny model konwersji, aby zaoferować właścicielom atrakcyjną opcję inwestycyjną.

Hilton jest pionierem branży hotelarskiej, jaką znamy dzisiaj i nadal rozwijamy nasze portfolio w miarę ewolucji potrzeb gości i właścicieli. Debiut Spark by Hilton opiera się na spuściźnie rozwijających się marek światowej klasy, ponieważ pracujemy, aby służyć każdemu gościowi, na każdym etapie podróży i w dowolnym miejscu na świecie.” – powiedział Chris Nassetta President i CEO Hilton.

Obsługując gości, którzy chcą zmaksymalizować wartość swoich wrażeń z podróży, Spark by Hilton ma zapewnić niezawodne, przyjazne podstawowe udogodnienia z nieoczekiwanymi akcentami. Charakterystycznymi elementami Spark by Hilton będą:
- przemyślana prostota
- niezawodna obsługa
- nieoczekiwane akcenty
- konsekwentna jakość


Patrząc na kategorię ekonomiczną, dostrzegliśmy segment, który gwałtownie się rozwinął, ale brakuje mu spójności, co daje nam możliwość zaspokojenia potrzeb tego niedostatecznie obsługiwanego segmentu podróżnych” — powiedział Matt Schuyler, dyrektor ds. marki w firmie Hilton. „Zgodnie ze swoją nazwą, Spark by Hilton oznacza początek czegoś wspaniałego – moment zapłonu, gdy dodajemy energii i rozmachu tej kategorii oraz zapewniamy najbardziej niezawodne i przyjazne pobyty. Ta przełomowa marka ekonomiczna premium zapewni każdemu gościowi niezbędne usługi wykonane wyjątkowo dobrze, za każdym razem wraz z przyjazną obsługą – zapewniając wszystkim podróżnym wspaniałe wrażenia hotelowe, w których poczują się naprawdę zaopiekowani”.

Hilton uruchamiając Spark by Hilton tworzy wartość dla właścicieli i operatorów. Ta marka ma zapewnić wyjątkową okazję dla istniejących obiektów poprzez ponowne wyobrażenie sobie segmentu ekonomicznego i skupienie się na obszarach, które wpływają na wrażenia gości, zapewniając jednocześnie spójny wygląd i atmosferę w każdym hotelu.
Właściciele skorzystają również z potężnego efektu sieciowego Hilton, elastycznego modelu biznesowego i wydajnych mechanizmów komercyjnych, w tym zarządzania łańcuchem dostaw, opłacalnego modelu cenowego i zautomatyzowanych ofert dla klientów, takich jak cyfrowy check-in i cyfrowy klucz.

Spark by Hilton został opracowany w ścisłej współpracy z naszą społecznością odpowiedzialną za rozwój i jesteśmy zachwyceni pozytywnymi opiniami i entuzjazmem, jakie otrzymaliśmy do tej pory” — powiedziała Alissa Klees, lider marki w Spark by Hilton. „W rzeczywistości mamy już ponad 100 transakcji na różnych etapach rozwoju w całych Stanach Zjednoczonych, a pierwsze nieruchomości mają zostać otwarte w tym roku”.

Źródło: Hilton

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda