hamburger icon
close menu icon

Hotel Hello Kitty zostanie otwarty pod marką Hyatta

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Hyatt ma dodać do swojego portfolio hotel Hello Kitty w ramach umowy z Keyestone Group z siedzibą w Hongkongu. Ten 221-pokojowy obiekt ma zostać otwarty w 2024 roku jako część Sanya Hello Kitty Resort i będzie plasowany pod marką Hyatt JDV.

image

W hotelu znajdą się pokoje i wille ozdobione projektami Hello Kitty oraz innymi znanymi i lubianymi postaciami Sanrio. Ponadto zaoferuje takie udogodnienia, jak trzy charakterystyczne restauracje i bary, tematyczną salę balową, basen, spa i centrum fitness.

Hyatt dodał JDV do swojego portfolio po przejęciu Two Roads Hospitality w 2018 roku, a marka liczy obecnie około 20 hoteli w Ameryce Północnej, Chinach i Europie, w tym trzy niedawno dodane obiekty w Szwecji.Sanya Hello Kitty Hotel dołączy do Grand Hyatt Sanya Haitang Bay Resort and Spa jako drugi hotel Hyatt w Hainan. Według komunikatu prasowego ma zostać otwarty w 2024 roku i „zaoferuje gościom i odwiedzającym wciągające i niezapomniane wrażenia, ściśle związane z parkiem rozrywki.”

Komentując tę wiadomość Stephen Ho, prezes Hyatt ds. wzrostu i operacji na region Azji i Pacyfiku, powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Keyestone Group i jesteśmy im wdzięczni za powierzenie firmie Hyatt pierwszego hotelu w stylu Hello Kitty na tym szybko rozwijającym się rynku i rozszerzenie portfolio naszych marek w Chinach. niecierpliwością czekamy na powołanie do życia uwielbianych postaci Sanrio w tym ekscytującym nowym projekcie, który zachowa unikalną tożsamość, zapewniając jednocześnie charakterystyczne doświadczenie gości marki JDV by Hyatt.”

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda