hamburger icon
close menu icon

Hotel V8 dla miłośników motoryzacji

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Hotel V8 w Stuttgarcie zaoferuje nie tylko nocleg, ale również najbardziej ostrą jazdę twojego życia. Każdy pokój gwarantuje zwiększenie obrotów i wzrost emocji każdego miłośnika samochodów, bowiem pokoje i łóżka wykonane są z fragmentów ich ulubionych samochodów.

image

Hotel V8, a w zasadzie już dwa hotele (drugi ze 134 pokojami uruchomiony został obok na początku 2018 r.) zlokalizowane są na terenie swego rodzaju Muzeum Motoryzacji i międzynarodowego centrum dealerów samochodowych. Goście mogą wybierać noclegi poczynając od Mini Morrisa do Mercedesa. Ci, którzy lubią wysokooktanowe doznania, mogą utulić się do snu pod gwiazdami w lokalu pokoju stylizowanym na kino samochodowe, dostroić silnik w warsztacie lub nawet zaznać radości z noclegu w myjni samochodowej.

Wybudowany na terenie starego lotniska Boblingen, Hotel V8 dysponuje także dwupoziomowym apartamentem V12 Mercedes Suite, gdzie goście za 650 euro za noc mogą skorzystać z dwóch sypialni, łazienek, sauny oraz własnego tarasu wypoczynkowego.

Czterogwiazdkowy hotel V8 Classic oferuje 34 pokoje i samochodową tematykę obecną w każdym jego zakątku, poczynając od recepcji, a na restauracji kończąc. Oprócz modnych detali i zabytkowych akcesoriów używanych do dekoracji pokoi, niektóre z nich wyposażone są również w oryginalne części ze świata motoryzacji, jak stoliki z felg, oryginalne bagażniki, łóżka z karoserii samochodowych. Można zatem przenocować w pokojach w stylu: OFF-Road, Jaguar, Road66, wyścigowych jak Liquoi Molly, Forza Italia, Le Mans, warsztacie, myjni, stacji benzynowej czy campingu.

Reszta pomieszczeń została zaprojektowana w klasycznym stylu Bauhaus, ale oczywiście tam również obecna jest tematyka samochodowa oraz historii wyścigów samochodowych.

 


Ceny pokoi nie należą do najniższych. Pokój dwuosobowy kosztuje 159 euro, tematyczny 179 euro a apartament z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym 199 euro.Zdjęcia pochodzą ze strony hotelu: www.v8hotel.de
  

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda