hamburger icon
close menu icon

Hotele H2 i Hyperion w Lipsku

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Niemiecka grupa hotelowa H-Hotels otworzy w tym roku dwumarkowy obiekt przy dworcu głównym w Lipsku. Budżetowa marka H2 i Hotel Hyperion z kategorii upscale mają zostać uruchomione na początku grudnia 2019 r. Otwarcia są częścią przebudowy wschodniej strony stacji, która jest nadzorowana przez firmę architektoniczną Gerber Architekten.

image

Hyperion Lipsk będzie posiadał 193 pokoje, w tym dwa apartamenty o powierzchni 35 m2 i sześć mniejszych apartamentów. Będzie miał bar, restaurację, spa, siłownię i salon Executive Lounge na szóstym piętrze z widokiem na miasto. Sala konferencyjna i osiem salek do różnych spotkań zaspokoi rynek podróży służbowych. Natomiast 337-pokojowy Hotel H2 będzie bardziej atrakcyjną ofertą z opcjami zarówno dla dwóch jak i czterech osób. 24-godzinne lobby „Hub” zaoferuje sklep oraz świeże posiłki. Na parterze znajdą się również dwie sale konferencyjne.


„Szczególną cechą obu hoteli jest koncepcja dwóch marek, a tym samym połączony styl konstrukcji” - powiedział Alexander Fitz, prezes H-Hotels. „Oznacza to, że konieczne jest posiadanie tylko jednego obszaru zaplecza, obejmującego biura i kuchnię."

Na przykład uczestnicy konferencji mogą rezerwować pokoje w różnych kategoriach cenowych, a personel może być elastycznie rozmieszczany. Koncepcja ta pozwala nam pracować wydajniej i oferować naszym gościom udogodnienia w dwóch różnych produktach”.

Lipsk ma obecnie dwa obiekty grupy H-Hotels pod markami czterogwiazdkowymi H+ i H4. Grupa celuje w „atrakcyjne lokalizacje w krajach niemieckojęzycznych”.Pokój w Hotelu H2

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda