hamburger icon
close menu icon

KAYAK Travel Awards 2019: Kraków z najlepiej ocenianymi hotelami w Polsce

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Krakowskie hotele zdominowały ranking KAYAK Travel Awards 2019 w niemal każdej kategorii. Stolica małopolski może pochwalić się nie tylko najlepiej ocenianymi przez turystów hotelami luksusowymi, ze średniej i budżetowej półki cenowej, ale także hostelami.

image

Najlepiej oceniane hotele w Polsce

W ramach rankingu KAYAK Travel Awards 2019 wyszukiwarka wyłoniła najlepsze hotele w pięciu kategoriach: hoteli luksusowych, hoteli ze średniej półki cenowej, tanich hoteli, B&B i pensjonatów oraz hosteli. Najlepsze obiekty wybrane zostały na podstawie ocen użytkowników serwisu.

Hotel Francuski w Krakowie to zdaniem podróżnych najlepszy spośród luksusowych hoteli w Polsce. Z pewnością na tak pozytywne opinie wpływ miały świetna lokalizacja na Starym Mieście oraz klimatyczny wystrój oddający charakter zabytkowego budynku. Jednak również podróżni, którzy wolą tańsze opcje noclegów, znajdą coś dla siebie w stolicy małopolski. Wszystkie trzy najwyżej ocenione hostele – Bison Hostel, Ginger Aparthostel i The Secret Garden Hostel – zlokalizowane są właśnie w Krakowie.

Gościnność, z której słynie południe Polski, przełożyła się też na wysokie oceny lokalnych pensjonatów: w kategorii B&B wyróżnione zostały zakopiańskie Villa Adamo i Villa Nosal oraz Sofia Bed & Breakfast w Kryspinie koło Krakowa.

Z kolei w jednej z najczęściej wybieranej przez Polaków kategorii hoteli, czyli noclegów ze średniej półki cenowej, podróżni najlepiej ocenili Metropolitan Boutique Hotel w Krakowie, Vienna House Andel's w Łodzi oraz Aries Hotel & Spa w Zakopanem. Spośród tanich opcji zakwaterowania hotelowego to Pokoje Gościnne Wiślana w Krakowie, Hotel Mercure Warszawa Airport oraz Holiday Inn Express Warsaw Airport zostały najlepiej ocenione.

O KAYAK

KAYAK pomaga milionom podróżników na całym świecie pewnie podejmować decyzje dotyczące podróży. Jako światowy lider wśród wyszukiwarek turystycznych KAYAK przeszukuje inne strony i pokazuje informacje potrzebne do znalezienia odpowiednich lotów, hoteli, samochodów na wynajem oraz wczasów. KAYAK jest niezależnie zarządzaną jednostką należącą do Booking Holdings Inc. (NASDAQ: BKNG). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.KAYAK.pl.

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda