hamburger icon
close menu icon

Las Vegas powita pierwszy hotel przyjazny konopiom indyjskim

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Artisan Hotel Boutique, który po modernizacji zmieni na nazwę na The Lexi i będzie działał w ramach sieci Elevation Hotels and Resorts jako pierwszy w Las Vegas wprowadzi ideę gościnności przyjaznej konopiom indyjskim. Otwarcie The Lexi z 64 pokojami planowane jest na wiosnę.

image

Obiekt zaoferuje zupełnie nowe pokoje i apartamenty, w tym całe czwarte piętro zostanie oznaczone jako przyjazne cannabis. W każdym z tych pokoi znajdzie się system filtracji RestorAir wykorzystujący technologię Advanced Oxidation Cell (AOC). Normalizując ideę marihuany w podróży, The Lexi koncentruje się na stworzeniu koncepcji gościnności premium dla wszystkich gości z obietnicą zapewnienia osobistej i najwyższej jakości obsługi wraz z inspirującym programem kulinarnym oraz uruchomieniem wiosenno-letnich imprez na basenie, mających na celu zapewnienie dobre zabawy.

The Lexi będzie domem dla nowej koncepcji inspirowanej kuchnią Cajun steakhouse, kierowanej przez szefa kuchni Jordana Savella (Hell's Kitchen, sezon 19), nowo zaprojektowanego Artisan Bar & Lounge, The Lexi Pool (jedynego w Las Vegas basenu w stylu europejskim) oraz odnowiony Chapel Room. Dodatkowo The Lexi stworzyło nowe wielkie lobby, będące zalążkiem sceny społecznej, zaprojektowane tak, aby można było nadawać muzykę na żywo i zapewnić kameralną rozrywkę. Będzie wyróżniać się wysokimi sufitami, jedyną w swoim rodzaju fontanną i nową kawiarnią oferującą śniadania, późne wieczorne smakołyki i koktajle.

Ostatecznie The Lexi zaoferuje inicjatywę członkowską, która jest częścią autorskiego programu Elevation Hotels & Resorts, Elevation Nation, społeczności osób o nastawieniu do wędrówki, entuzjazmie związanym z konopiami indyjskimi i zamiłowaniu do nowych doświadczeń. Członkowie będą zadowoleni z zaproszeń na imprezy integracyjne, zajęcia poprawiające samopoczucie i nie tylko.

Obecnie pod kierownictwem i własnością Elevation Hotels and Resorts, The Lexi jest pomysłem prezesa/dyrektora generalnego Elevation, Alexa Rizka.

„The Lexi pozwala marce Elevation Hotels and Resorts naprawdę pokazać nasze zaangażowanie w tworzenie nowego konceptu hotelowego, który jest zdefiniowany nie tylko przez naszą akceptację i normalizację marihuany w przestrzeni hotelarskiej, ale także przez nasze zaangażowanie w odzyskanie piętrowych nieruchomości i przekształcanie je z myślą o współczesnych podróżnikach” — powiedział Rizk. „Dzięki The Lexi naszym celem jest zapewnienie gościom czegoś naprawdę nowego w Las Vegas. Planujemy spersonalizować wrażenia gości poprzez nasze wyjątkowe kluby członkowskie Elevations Nation, a także poprzez nasze charakterystyczne programy na terenie obiektu oraz poprzez partnerstwa w ramach społeczności.”

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda