hamburger icon
close menu icon

Marka Aiden podwoi swoje portfolio w 2023 roku

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

BWH Hotel Group ma ambitne plany wobec Aiden - swojej butikowej marki, która ma urosnąć o ponad 200% w nadchodzących latach. Oczekuje się, że portfolio Aiden wzrośnie w tym roku ponad dwukrotnie.

image

Obecne portfolio Aiden obejmuje 19 hoteli w kluczowych miejscach na świecie, takich jak Australia, Francja, Włochy i Korea Południowa, a także miasta w USA, takie jak Austin, Scottsdale w Arizonie i Berkley w Kalifornii.

Plany ekspansji Aiden obejmują zbliżający się debiut marki w Indiach i Skandynawii, gdzie dodano 30 nowych obiektów, każdy z usługą hologramowego concierge.

Ta marka wychodzi naprzeciw zmieniającym się zainteresowaniom dzisiejszych podróżujących, oferując im butikowe doświadczenia zaufanej globalnej firmy hotelarskiej. Deweloperzy również dostrzegają zainteresowanie podróżnych Aiden – marka szybko staje się butikowym hotelem wybieranym przez następne pokolenie deweloperów – powiedział Larry Cuculic, prezes i dyrektor generalny.

Marka otworzy 30 hoteli w Skandynawii we współpracy z CIC Hospitality. Każdy obiekt będzie oferował konsjerża z cyfrowym hologramem do zameldowania, wymeldowania i obsługi gości. Technologia łączy innowacyjność z obsługą gości.

Skandynawskie nieruchomości powstaną w strategicznych lokalizacjach, a pierwszy hotel — Aiden by Best Western Herning — zostanie otwarty w lutym w Herning w Danii. Hotel, pierwszy modułowy obiekt w Danii, będzie miał 204 pokoje, siłownię z sauną i zaplecze konferencyjne.

Jesteśmy podekscytowani niezwykłym wzrostem, jaki obserwujemy w naszym globalnym portfolio Aiden” — powiedział Ron Pohl, prezes ds. operacji międzynarodowych. „Na całym świecie istnieje wiele rynków, które są gotowe na produkt hotelowy, taki jak Aiden, a my wykorzystujemy popyt na kluczowych rynkach, takich jak Skandynawia, Indie, Tajlandia i Australia. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wprowadzanie tego wyjątkowego produktu w miejsca docelowe na całym świecie”.

Portfolio BWH Hotel Group obejmuje obecnie 4500 hoteli pod 19 markami w ponad 100 krajach, dzięki sieci hotelarskiej trzech spółek hotelowych.

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda