hamburger icon
close menu icon

Niech moc będzie z wami

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Od 1 marca 2022 r. Walt Disney World Resort na Florydzie zaprasza każdego fana Gwiezdnych Wojen „na pokład” pierwszego na świecie hotelu Galactic Starcruiser, aby mógł przenieść się w czasie i przestrzeni, odbywając dwudniową podróż po odległej galaktyce.

image

Star Wars: Galactic Starcruiser to luksusowy hotel, który powstaje w Walt Disney World Resort na Florydzie. Inżynierowie zbudowali prawdziwą galaktykę, w której pasażerowie-goście będą mogli nie tylko przenocować, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Zostaną oni bowiem zaangażowani do przeżywania przygód wraz z bohaterami kultowej sagi kosmicznej. Będę spędzać czas w towarzystwie Chewbacci, Reya i Kylo Rena, droidów czy szturmowców Najwyższego Porządku. Nauczą się władać mieczem świetlnym, pilotować Sokoła Millenium czy odbędą wycieczkę do Batuu.

Goście będą mogli ulokować się w jednej ze 100 kabin i apartamentów Halcyon, za oknami których będą mogli dostrzec ogromne pole gwiezdne i przelatujące statki powietrzne. Standardowa kabina pomieści pięć osób, z dwoma łóżkami piętrowymi wbudowanymi w ścianę. Z kolei apartament Grand Captain Suite z dwiema sypialniami pomieści osiem osób.

Restauracje Space 2020 i Taste Around the Galaxy zaoferują prawdziwą kulinarną podróż po gwiazdach, proponując dania inspirowane planetami z Gwiezdnych Wojen. Butik da możliwość zakupu kostiumów i rekwizytów z filmu.


Rezerwacji można dokonywać już od 28 października. Jednak ceny również należą do kosmicznych. Standardowa kabina zaczyna się od 1209 dolarów za osobę za noc w przypadku dwóch osób (czyli 4809 dolarów za dwudniowy pobyt). Czteroosobowa rodzina za cały pobyt zapłaci aż 5999 dolarów. Ceny obejmują jednodniowy wstęp do Disney’s Hollywood Studios (na wycieczkę do Batuu), wszystkie posiłki i rozrywkę na pokładzie.

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda