hamburger icon
close menu icon

Nocleg we wnętrzu słonia: Kumbuk River Resort

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Kumbuk River to 6,5-hektarowa oaza położona na olśniewającym rogu południowo-wschodniej Sri Lanki. Rozsławiona przez ogromną 2-piętrową willę w kształcie słonia, eko-kwaterę położoną nad brzegiem rwącej rzeki na skraju Yala, Sri Lanka, głównego rezerwatu dzikiej przyrody na Sri Lance.

image

Dla tych, którzy nie mają szczęścia zakwaterować się w „brzuchu słonia”, kurort posiada również dwa inne domki dla większych grup. Małe grupy mogą zarezerwować całą kwaterę w kształcie słonia, na wyłączność. Tylko maksymalnie 12 gości może jednocześnie przebywać w tym hotelu, aby utrzymywać wysokie standardy ekologiczne.

Piękna okolica, rzeka i unikalne zaplecze ośrodka oferują prywatność pozwalającą na jednoczenie się z naturą. Hotel Kumbuk River Resort posiada koncepcyjną konstrukcję na którą składa się trawa i gałązki, tak aby umożliwić gościom niezapomniane wrażenia, w trakcie urlopu pozbawionego szkodliwych ekologicznie aspektów życia w mieście. Niektórzy z turystów opuszczających kurort mogą się nawet zastanawiać czy w ogóle potrzebować będą jeszcze energii elektrycznej. Taka jest potęga i uroda tej sielankowej ekologicznej ostoi.

 

Słoniowa willa składa się z: dwóch ogromnych sypialni oraz wielkiego salonu na górze i jadalni na dole, gdzie również mieści się basen w saunie, przestrzenna łazienka i osobna toaleta. Kurort położony jest w odległości 250 kilometrów od stolicy kraju, Kolombo.

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda