hamburger icon
close menu icon

Pierwszy Radisson Hotel & Suites w Gdańsku przyjmuje gości

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Właśnie w Gdańsku ruszył pierwszy hotel Radisson Hotel & Suites. Położony przy ulicy Chmielnej, na Wyspie Spichrzów, nad samym brzegiem Motławy. Jest to już siedemnasty hotel Radissona w Polsce.

image

Nowo wybudowany Radisson Hotel & Suites Gdańsk oferuje 350 pokoi i apartamentów, w tym 12 typu junior suites, 5 typu suites i 4 apartamenty. Hotel zapewnia pełny zakres udogodnień do spędzania wolnego czasu, w tym bar w holu, restaurację czynną cały dzień, siłownię, centrum spa i basen. Strefa konferencyjna obejmuje 1000 mkw powierzchni, cztery sale funkcyjne, siedem pokoi spotkań i oddzielny obszar, który może być używany jako foyer lub przestrzeń funkcyjna.
 
Radisson Hotel & Suites, Gdańsk jest uzupełnieniem kompleksu Deo Plaza – prestiżowej inwestycji mieszczącej nowoczesny apartamentowiec, sklepy i restauracje. Zaprojektowany w stylu starego Gdańska ale wzbogacony o nowoczesne elementy. Szczególny nacisk położono na wysoką jakość naturalnych materiałów, takich jak bursztyn bałtycki, ceramika, cegły i duże ilości szkła i stali. Za projektem hotelu stoi biuro architektoniczne KD Kozikowski Design a za aranżację wnętrz odpowiadała pracownia LOFT Magdalena Adamus.
 
Yilmaz Yildirimlar, wiceprezes regionu Europa Środkowa i Południowa Radisson Hotel Group powiedział: "Jesteśmy naprawdę dumni z otwarcia pierwszego hotelu Radisson w Europie i wierzymy w duży potencjał rynku w Polsce. Dzieje się tak zwłaszcza w dużych ośrodkach turystycznych, takich jak Trójmiasto, gdzie obecnie działamy i rozwijamy trzy wyjątkowe obiekty."

Zbigniew Nowak, właściciel i dyrektor generalny DEO Hotel Company, powiedział: "4 marca otwarto jeden z największych hoteli konferencyjnych zlokalizowanych w ścisłym centrum Gdańska. Nasi goście będą mieli niepowtarzalną okazję do skorzystania z najwyższej jakości usług świadczonych przez międzynarodową markę Radisson, czerpiąc radość i inspirację z kultury zbudowanej na ponad tysiącletniej historii w tym wyjątkowym mieście."

Marzena Kijak, Dyrektor Generalny Radisson Hotel & Suites, Gdańsk, dodała: "Jestem przekonana, że ten wyjątkowy hotel, z usługami światowej klasy i doskonałymi udogodnieniami konferencyjnymi, stanie się międzynarodowym magnesem. Ze względu na ogromny potencjał miasta, jesteśmy przekonani, że hotel przyciągnie gości konferencyjnych z całego świata."
 

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda