hamburger icon
close menu icon

Radisson Collection wchodzi do Warszawy

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Grupa Radisson Hotel, jedna z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych na świecie, właśnie ogłosiła wprowadzenie do Warszawy swojej marki Radisson Collection. Nowy obiekt zostanie otwarty w maju 2019 r. po kapitalnej modernizacji istniejącego wcześniej Radisson Blu przy ul. Grzybowskiej.

image

Radisson Collection to marka luksusowych obiektów grupy o charakterze lifestyle oferujących najwyższy poziom komfortu dzięki wyjątkowej aranżacji wnętrz, udogodnieniom dedykowanym gościom oraz doświadczonym pracownikom.

Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju Radisson Hotel Group, powiedziała: "Ten obiekt znajduje się w samym sercu miasta i należy do wybranej grupy 25 hoteli, które dołączają do marki  Radisson Collection od ubiegłego roku. Jesteśmy wdzięczni naszym partnerom z Europa Capital za ich zaufanie do naszych pracowników i naszych marek."

Hotel Radisson Collection w Warszawie będzie dysponował 311 pokojami i apartamentami, znacznie zmodernizowanym nowoczesnym lobby, salonem i otwartymi pomieszczeniami ogólnodostępnymi, a także restauracją.

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda