hamburger icon
close menu icon

Radisson Hotel Group powiększy swoje portfolio w Egipcie o sześć hoteli

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Radisson Hotel Group zapowiedził podpisanie umowy z dotychczasowym partnerem biznesowym Zaghloul Holdings na sześć nowych hoteli w Egipcie. Będą to: Radisson Collection Hotel Cairo Heliopolis, Radisson Blu Serviced Apartments Cairo Heliopolis, Radisson Blu Hotel Cairo Golf City, Radisson Hotel New Cairo, Radisson Hotel & Resort Ain Sokhna i Radisson Blu Hotel & Resort Makadi Bay w Hurghadzie.

image

Elie Younes, Executive Vice President i Chief Development Officer, Radisson Hotel Group, powiedziała: „Doskonale jest rozwijać naszą obecność w Egipcie z sześcioma nowymi hotelami. Egipt to historycznie jeden z najczęściej odwiedzanych krajów w Afryce Północnej i mocno wierzymy w jego przemysł turystyczny w dłuższej perspektywie. Te hotele staną się zatem wkładem w lokalne zatrudnienie i dziękujemy naszemu partnerowi Zaghloul Holdings za nieustające zaufanie i za wkład w promowanie turystyki w tym kraju. Mamy również przyjemność wprowadzić do Egiptu dwie nowe marki Radisson Collection, pozycjonowany jako ekskluzywny styl życia i przystępna marka luksusowa, i Radisson jako marka hotelowa z segmentu upscale".

Hazem Zaghloul, właściciel Zaghloul Holdings, powiedział: "Mamy ambitne plany inwestycyjne dla sektora turystycznego w Egipcie. Jesteśmy pewni przyszłości dla tego sektora z pozytywnymi prognozami wzrastającej liczny odwiedzających i znaczących inwestycji w infrastrukturę turystyczną Egiptu. My również cieszymy się z wzmocnienia naszych relacji z Radisson Hotel Goup, jedną z największych grup hotelowych świata i naszym zaufanym partnerem biznesowym.”

Radisson Collection Hotel Cairo Heliopolis – pierwszy obiekt marki Radisson Collection w Egipcie, część kompleksu biurowo-handlowego, położony 1 km do międzynarodowego lotniska w Kairze; 425 pokoi, luksusowe apartamenty, cztery punkty gastronomiczne, dwie sale balowe i przestrzeń konferencyjna 2000 mkw, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, sala gimnastyczna; planowane otwarcie: II kwartał 2021
 
Radisson Blu Serviced Apartments Cairo Heliopolis – usytuowany w tym samym miejscu co
Radisson Collection Hotel Cairo Heliopolis; 163 apartamenty wysokiej klasy jedno lub dwusypialniowe, 400 mkw powierzchni konferencyjnej, basen zewnętrzny; planowane otwarcie: III kwartał 2019

Radisson Blu Hotel Cairo Golf City – położony 10 km od lotniska w Kairze, przy polu golfowym; 255 pokoi, sala fitness, dwie międzynarodowe restauracji i herbaciarnia, 220 mkw powierzchni konferencyjne; planowane otwarcie: IV kwartał 2020 r.
 
Radisson Hotel New Cairo – położony w Nowym Kairze; 107 pokoi, restauracja, sala fitness i wewnętrzny basen; planowane otwarcie I kwartał 2020 r.

Radisson Hotel & Resort Ain Sokhna – położony w Ain Sokhna; 173 pokoje i apartamenty, bezpośredni dostęp do plaży, międzynarodowa restauracji i nightclub, trzy zewnętrzne baseny i sala fitness; planowane otwarcie: IV kwartał 2021

Radisson Blu Hotel & Resort Makadi Bay, Hurghada – 670 pokoi, bezpośredni dostęp do plaży, trzy międzynarodowe restauracje i kilka barów, resturacja przy plaży i klub nocny, cztery baseny, sala fitness, sześć sal konferencyjnych; planowane otwarcie III kwartał 2020 r.
 

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda