hamburger icon
close menu icon

Radisson RED w Liberty Tower

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Dopiero co Radisson Hotel Group ogłosiła wejście do Warszawy obiektu Radisson Collection, a już informuje o podpisaniu umowy na kolejny hotel w stolicy. Chodzi tutaj o ekskluzywną markę Radisson RED. Ta nowa nieruchomość zwiększy obecność Radissona w Polsce do 17 hoteli i prawie 3800 pokoi już działających lub będących na etapie rozwoju.

image

Otwarcie Radisson RED w Warszawie będzie miło miejsce w 2023 r. Hotel zaoferuje 267 pokoi, restaurację i bar oraz siłownię i przestrzeń konferencyjną o powierzchni 820 mkw. Zaprojektowany przez znane biuro architektoniczne Arquitectonica, stanie się integralną częścią wyjątkowego 140-metrowego wieżowca Liberty Tower.

Cezary Jarząbek, CEO i dyrektor generalny Golub GetHouse, inwestora Liberty Tower, powiedział: "Jesteśmy dumni i zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z jedną z największych na świecie grup hotelowych. Radisson RED jest znany z lokalizacji hoteli w budynkach wyróżniających się architekturą, tworząc kreatywną atmosferę i zapewniający szybki dostęp z każdego zakątka miasta. Liberty Tower z pewnością bezproblemowo wtapia się w ten trend, a nawet wyprzedza go. Jestem przekonany, że przestrzenie Radisson RED w Liberty Tower będą jednymi z najnowocześniejszych i najwygodniejszych na świecie, a przebywający tutaj goście będą cieszyć się wyjątkową atmosferą Warszawy."

Alex Kloszewski, Partner Zarządzający w Hotel Professionals Sp. z o.o., dodał: "Cieszymy się, że udało nam się przeprowadzić proces poszukiwania marki, a ewentualne negocjacje długoterminowej umowy najmu dla naszego klienta Golub GetHouse, zwłaszcza współpraca z Radisson, marką o sentymentalnej wartości w mojej karierze hotelarskiej, były przyjemnością."

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda