hamburger icon
close menu icon

Steigenberger z Porsche zawiązują nową markę hotelową

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Niemiecka grupa Steigenberger Hotels podejmuje współpracę z Porsche Design — odnogą niemieckiego producenta luksusowych samochodów Porsche — nad nową marką hotelową – Steigenberger Porsche Design Hotels.

image

Partnerzy podpisali list intencyjny dotyczący współpracy, nie ustalając jeszcze ani daty otwarcia ani lokalizacji pierwszego hotelu. W zamierzeniach Steigenberger Porsche Design Hotels będą w przyszłości uruchamiane w wybranych międzynarodowych metropoliach. Ten wyjątkowy koncept hotelowy będzie pozycjonowany w segmencie luxury lifestyle.

Taka współpraca to ważny krok dla obu firm. „Hotele Steigenberger i Porsche Design mają wspólne wartości” – powiedział dr Jan Becker, dyrektor generalny Porsche Design Group. „Wymagamy najwyższych standardów jakości i ekskluzywnego wzornictwa oraz dążymy do ciągłego rozwoju. Razem chcemy zaoferować naszym gościom zupełnie nowe doświadczenie hotelowe.”

Źródło: Steigenberger Hotels

Nasze dwie firmy łączą to, co najlepsze z obu światów”, dodał Marcus Bernhardt, dyrektor generalny Steigenberger Hotels i Deutsche Hospitality. „Porsche Design wnosi do partnerstwa wyjątkową filozofię projektowania. A w w branży hotelarskiej nie ma chyba innej firmy niż Steigenberger, która przez ponad 90 lat wniosła tak wiele jakości, usług i pasji. Dzięki tym mocnym stronom tworzymy nowy i ekscytujący produkt, który zachęci ludzi do ponownego odkrycia sektora hotelarskiego.”

Deutsche Hospitality i Steigenberger obsługują obecnie około 160 hoteli pod marką Steigenberger. W zeszłym roku Deutsche Hospitality została przejęta przez chińską grupę Huazhu.  

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda