hamburger icon
close menu icon

Treehouse Hotels – nowy rodzaj hoteli

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Hotelowy wizjoner, Barry Sternlicht, oryginalny założyciel W Hotels oraz prezes i dyrektor generalny Starwood Capital Group, globalnej firmy inwestycyjnej, po raz kolejny dokonał analizy, aby na nowo odkryć hotel.

image

Sternlicht otrzymał już wiele pochwał dla zainspirowanych naturą marek hotelowych 1 Hotel i Baccarat, z których każda została wyróżniona w konkursie czytelników Conde Nast Traveler „Choice Awards 2018”. 1 Hotel South Beach, 1 Hotel Brooklyn Bridge, 1 Hotel Central Park i Baccarat New York są oceniane w pierwszej dziesiątce hoteli odpowiednio w Miami i Nwoym Jorku, w krótkim czasie od ich debiutu.

Sternlicht ogłosił swoje najnowsze przedsięwzięcie Treehouse Hotels, które określa mianem „młodszego brata 1.” Treehouse to takie mniej poważne, podarte dżinsy i koszulki i nieskończenie dostępne. Słoneczne, domowe, dowcipne i zabawne.

Spółka zależna Starwood Capital Group będzie zarządzać hotelami pod nową marką w imieniu Starwood Capital Group.

Treehouse Hotels związane są z wolnością. Cudowne uczucie, jakie każdy z nas miał, kiedy dzieci wspinały się do domku na drzewie i tworzyły własne zasady „klubu”. Chodzi o przyjaźń, społeczność i wspólne tajemnice. Inspirujący, boho i nostalgiczny, znajdziesz tu zaskakująco intymne przestrzenie, proste zabawki, książki, zakamarki, gry ... i odrobinę magii.

Podobnie jak wszystkie hotele w portfolio Sternlichta, Treehouse będzie stosować zrównoważone protokoły. „Chodzi o to, by wrócić do siebie i przypomnieć sobie wszystkie proste rzeczy, które sprawiały, że uśmiechaliśmy się, chichotaliśmy i obejmowaliśmy”.

Treehouse London będzie pierwszym obiektem marki, który zostanie otwarty pod koniec 2019 r., z kolejnymi lokalizacjami w Stanach Zjednoczonych i poza nią. „To naprawdę ekscytujące, aby zaprezentować naszą pierwszą nieruchomość na jednym z wielkich rynków turystycznych na świecie, Londynie. Wierzę, że ten domek na drzewie, z prawdziwie rewelacyjnym salonem na dachu i barem, wypełni pustkę na londyńskim rynku, w której brakuje hotelu, który rozkoszuje się tym wszystkim i nie bierze się zbyt poważnie ”- powiedział Sternlicht. Treehouse London znajdzie się naprzeciwko siedziby głównej BBC i zaoferuje 95 pokoi, w tym 15 apartamentów, penthouse i wspaniały bar na dachu, z którego roztoczy się widok na panoramę miasta. Restauracja i bar będą obsługiwane przez The Madera Group, międzynarodową grupę hotelarską z siedzibą w USA, która jest właścicielem i operatorem obiektów w południowej Kalifornii i Arizonie, w tym Tocaya Organica i Toca Madera.

Współpraca z pionierem branży Barrym Sternlichtem jest dla nas zaszczytem i doskonale współgra z naszym nastawieniem na innowacje i dążeniem do podniesienia doświadczenia naszych gości na nowe wyżyny. Nasza przełomowa lokalizacja na Regent Street zapewni idealną scenę, aby przewodzić nowemu rodzajowi hoteli. Czekamy z niecierpliwością na globalną prezentację pierwszego hotelu Treehouse na świecie z naszymi nowymi partnerami Starwood Capital Group i SH Hotels & Resorts ” powiedział Aneil Handa, dyrektor w Cairn Group.

Treehouse London będzie otwarty dla wszystkich gości, od osób podróżujących służbowo i weekendowo po mieszkańców szukających schronienia przed ruchliwymi ulicami Londynu. Zlokalizowany na 14-15 Langham Place, Marylebone, Londyn W1B 2QS w Wielkiej Brytanii, Treehouse London ma zostać otwarty pod koniec 2019 roku.

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda