hamburger icon
close menu icon

Tribe i The House of Originals – nowe marki w portfelu Accora

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Accor kontynuuje poszerzanie swojego portfolio i wprowadza dwie nowe marki lifestylowe - TRIBE oraz The House of Originals. Najpierw znany z segmentu ekonomicznego i średniego a teraz również z hoteli luksusowych, Accor zwiększa swoją obecność w sektorze lifestyle, oferując coraz więcej doświadczeń i zaspokajając potrzeby swoich klientów i partnerów.

image

Marka TRIBE została stworzona w odpowiedzi na fakt, że podróżni szukają wysokiej jakości usług hotelowych w przystępnej cenie. TRIBE ma na celu zaskoczenie gości oryginalną, ekscytującą i starannie dobraną ofertą, która koncentruje się na stylu, a nie cenie. TRIBE przekształca tradycyjne doświadczenie hotelowe, umożliwiając gościom życie, pracę i zabawę we współczesnych wnętrzach.

TRIBE będzie koncentrować się na eleganckim projekcie – wspólne pomieszczenia hotelowe, podobnie jak pokoje gościnne tworzą wrażenie większej przestrzeni, otwierając się na zewnątrz. Nowoczesny styl uzupełniają dopracowane w przemyślany sposób przedmioty dające wrażenie przestrzenności. Krzesła Moroso, zestaw poduszek Jean-Paula Gaultiera, lampy dostarczone przez renomowanego brytyjskiego projektanta Toma Dixona, itp. Z holu do pokoi gościnnych i obejmujących wspólne obszary, każdy obiekt TRIBE został starannie wykonany, wybrany i zainstalowany aby wprowadzić charakterystyczny wystrój do hotelu.

Odzwierciedlając ten elegancki projekt, TRIBE powraca do podstaw, aby dać klientom to, czego chcą, i nic więcej. W pokojach goście znajdą miejsce do przechowywania pod łóżkiem, możliwość odprężenia się przed telewizorem Smart TV lub odświeżający prysznic przy użyciu profesjonalnych produktów Kevin Murphy. Kapsuły z kawą Nespresso i torebki T2 są bezpłatne w miejsce kosztownego minibaru. Stanowisko Grab & Go jest również dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Pokój w Hotelu Sanderson

Druga marka The House of Originals powstaje we współpracy Accora z sbe – wiodącą międzynarodową grupą hotelarską, która w swoim portfelu zawiera m.in. obiekty butikowe stworzone przez Iana Schragera. House of Originals to luksusowa kolekcja obiektów charakteryzująca się odważnym duchem, która rzuca wyzwanie i inspiruje. W jej skład wejdą Sanderson i St. Martins Lane w Londynie, 10 Karakoy w Stambule i Shore Club w Miami Beach.

House of Originals łączy w sobie to, co najlepsze. Ta nowa marka stworzy społeczność dla swoich gości, oparta na luksusowych doświadczeniach i skupiona wokół kultowych ofert kulinarnych i miksologicznych sbe. Sam Nazarian, założyciel i dyrektor generalny sbe stwierdza: "W sbe zawsze szukamy okazji do niezapomnianych przeżyć, a House of Originals obejmie nasze obecne, niewiarygodne obiekty Sanderson, St. Martins Lane, Shore Club i 10 Karaköy oraz stworzy społeczność i sieć unikalnych globalnych obiektów. Jestem dumny z tego, że bardzo ściśle współpracuję z tym projektem z zespołem Accor, który zapewni nam nieocenione wsparcie, pomagając stworzyć prawdziwie międzynarodowy pakiet nieruchomości. "

Gaurav Bhushan, Dyrektor ds. Rozwoju Accora stwierdza: "Rynek lifestyle nadal szybko rośnie, w tym również Accor odpowiada na ten popyt oferując najszersze portfolio z 10 markami. House of Originals to idealne połączenie know-how firmy sbe w zakresie rozrywki i F&B, który skorzysta z globalnej platformy Accor, szczególnie w zakresie dystrybucji, lojalności i rozwoju sieci. Obiekty marki powstaną w kluczowych miastach, takich jak Dubaj, Londyn i Paryż. House of Originals wprowadza nowy styl życia do portfolio Accor."

Ten rebrandig stanowi punkt zwrotny dla tych hoteli, ilustrując, w jaki sposób można połączyć się, aby stworzyć nową, innowacyjną markę, która zapewni klientom odświeżoną kolekcję zasobów hotelowych. Kolekcja House Of Originals podejmie szybki, ale przemyślany rozwój i ma już w swojej ofercie 5 nowych lokalizacji krajowych i międzynarodowych.

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda