hamburger icon
close menu icon

Z Marriott Bonvoy dookoła świata w 300 dni

Udostępnij/Share: facebook icon twitter icon linkedin icon instagram icon

Marriott Bonvoy — portfolio 30 niezwykłych marek hotelowych i wysoko nagradzany program podróżniczy firmy Marriott International — daje trzem szczęśliwym poszukiwaczom przygód niezwykły prezent: zaproszenie do poznania w ciągu 300 dni wszystkich 30 marek hotelowych, w tym wyselekcjonowanej kolekcji całych domów do wynajęcia.

image

Zwycięzcy będą mogli spędzić wyjątkowe pobyty w obiektach marek od The Ritz-Carlton i Westin Hotels and Resorts po Courtyard by Marriott i Autograph Collection Hotels, ale nie tylko. Będą oni mieli również okazję wziąć udział w atrakcjach, których nie można kupić za pieniądze w programie Marriott Bonvoy Moments, zanurzyć się w okolicy i zatrzymać się w jednym z ponad 50 000 wyselekcjonowanych luksusowych domach do wynajęcia wymienionych na Homes & Villas by Marriott International - platformie wynajmu domów uruchomionej przez Marriott w 2019 roku. Ostatecznie zwycięzcy poznają szeroką gamę programów i usług turystycznych oferowanych przez Marriott Bonvoy.

Bonusy podróżne dla każdego zwycięzcy obejmują: przeloty, wyjątkowe przygody, kartę podarunkową Marriott Bonvoy o wartości 10 000 dolarów obejmującą takie elementy, jak posiłki na miejscu czy usługi spa, czek o wartości 15 000 dolarów do wykorzystania w razie potrzeby, zestaw „Take Me Away” zawierający pożądane artykuły z markowych sklepów internetowych w Marriott Bonvoy Boutiques, kupony na transport z Ubera, gdzie członkowie Marriott Bonvoy mogą połączyć swoje konta, aby zdobywać punkty Marriott Bonvoy za wybrane przejazdy i dostawę jedzenia Uber Eats, status Marriott Bonvoy Elite, dający uczestnikom takie korzyści jak późne wymeldowanie, podwyższenie standardu pokoju i nie tylko, nawet po zakończeniu 300-dniowej podróży.

Osoby zainteresowane przeżyciem tej jedynej w swoim rodzaju przygody mogą przesłać film na TikTok, korzystając z hashtagów #30stays300days i #contest od 18 stycznia do 18 marca 2022 r. – ostatecznie zostając korespondentem Marriott Bonvoy TikTok. Marriott Bonvoy zaprasza wszystkich poszukiwaczy przygód, którzy ukończyli 21 lat, aby przekonali organizatorów, dlaczego są najlepszymi kandydatami na zmierzenie się z tym doświadczeniem i odpowiedzieli na pytanie „Jak ukształtowały Cię podróże?” – dodatkowe punkty za kreatywność. Wybrane zostaną trzy osoby, które wyruszą w podróż wiosną 2022 roku; daty mogą ulec zmianie zgodnie z wytycznymi CDC.

„Naszym celem w ramach tej inicjatywy jest ponowne rozpalenie pasji do podróży poprzez wykorzystanie portfolio Marriott Bonvoy w kreatywny sposób z nastawieniem na cyfryzację. Podróże to bez wątpienia jedno z najsilniejszych narzędzi, jakie mamy, aby zbliżać ludzi, poszerzać horyzonty i wspierać rozwój, a wszystko to z niezachwianym duchem ciekawości” – powiedział Brian Povinelli, starszy wiceprezes ds. marketingu marki, lojalności i portfela. „Cieszymy się, że nasi korespondenci TikTok mogą wykorzystać moc podróży i zaprezentować Marriott Bonvoy jako środek do odkrywania świata poprzez to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju”.

Zwycięzcy, jako oficjalni korespondenci Marriott Bonvoy TikTok, nie tylko przeżyją opłaconą w całości podróż po całym świecie, ale także będą ambasadorami podróży – dokumentując na TikTok i innych wybranych przez siebie platformach widoki, dźwięki, miejsca i ludzi, których spotkają po drodze. Idealni korespondenci powinni mieć pasję do odkrywania, rejestrując swoją podróż w sposób, który ożywia miejsca i pokazuje ich odrębne postrzeganie podróży poprzez cyfrową narrację. Historia powinna być równie kreatywna, co oryginalna, tworząc treści, które odzwierciedlają energię i kulturę miejsca, które podkreślają.

Więcej informacji o Marriott Bonvoy lub bezpłatnej rejestracji członka można dokonać pod linkiem https://www.marriott.com/loyalty.mi . Natomiast aby uzyskać informacje, jak zostać korespondentem Marriott Bonvoy TikTok odwiedź stronę www.30stays300days.com

 

Źródło: Marrriott International

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda