hamburger icon
close menu icon

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ze względu na wejście w życie zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) chcielibyśmy poinformować o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących prawach z tym związanych.

Woliński & Hotel, ul. Leszczyńskiego 11/6, 82-300 Elbląg, właściciel strony www.HotelExplorer.pl przetwarza dane osobowe osób, które zapisały się do Newslettera – imię i adres email. Ponadto celem dotarcia z bardziej spersonalizowanymi informacjami stosuje profilowanie pod kątem lokalizacji (województwo) oraz kategorii użytkownika.

Dane te pozyskiwane poprzez formularz Newslettera. Stanowią wydzieloną bazę danych, przechowywaną w sposób zapewniający ich właściwą ochronę.

W świetle powyższego pragniemy poinformować, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Woliński & Hotel, ul. Leszczyńskiego 11/6, 82-300 Elbląg. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych można się z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@hotelexplorer.pll

2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f, czyli prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora lub stronę trzecią, nie naruszający interesów oraz podstawowych praw i wolności osób.

3. Państwa dane przetwarzane są na zasadzie dobrowolności dopóty, dopóki będą Państwo zainteresowani otrzymywaniem wszelkich informacji prasowych i marketingowych ze strony Hotelexplorer.pl lub bezpośrednio z firmy Woliński & Hotel. Będą one przechowywane wyłącznie do momentu złożenia przez Państwo sprzeciwu wobec przetwarzania danych lub zgłoszenia żądania ich usunięcia.

4. Państwa dane mogą być przetwarzane w celach analitycznych i statystycznych.

5. Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych w celach marketingowych.

6. Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa polskiego. W sprawach spornych prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem: kontakt@hotelexplorer.pl

Jeżeli chcą Państwo zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres email: kontakt@hotelexplorer.pl

REKLAMA
ads
REKLAMA
ads
HotelExplorer.pl korzysta z plików cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz
analizowania ruchu na stronach i w Internecie - zgodnie z Polityką prywatności.
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Polityka prywatności
Zgoda